Rusiški triukai: motociklininkas peršoko skrendantį kamazą (video)

MrEd
MrEd | 2010 Birželio 15 | ☰ Straipsniai

Rusijos „free style“ stiliaus motociklininkas Aleksejus Kolesnikovas peršoko motociklu skrendantį lentynių komandos „KAMAZ-Master“ sunkvežimį, kurį vairavo šešis kartu Dakaro ralyje triumfavęs Vladimiras Čaginas.

Bendras sunkvežimio ir motociklo šuolis buvo atliktas Kolomnoje. Pasirengti triukui  pavyko per 10 dienų. Sunkvežimio KAMAZ tramplino aukštis siekė 2,5 metro, o atstumas, kurį sunkvežimis turėjo peršokti, – 12 metrų, praneša lentra.ru.

Tuo tarpu motociklo rampos aukštis siekė kiek mažiau nei tris metrus, tačiau ji motociklininką su dvirate transporto priemone išsviedė į 12 metrų, kuris atitiktų keturaukščio namo aukštį. Motociklas šuolio metu nuskriejo 21 metrų.

A.Kolesnikovas ir V.Čaginas šuolius kartojo kelis kartus, o motociklininkas stengėsi dar ir atlikti įvairius triukus.

„Man didelė garbė dalyvauti bendrame projekte su tokiu žymiu sportininku kaip V.Čaginas, – sakė A.Kolesnikovas. – Be to, tai puiki galimybė pasitikrint nervų stiprumą ir pasirengimą, juk šokti per skrendantį į tave kamazą, kuris lekia 60 kilometrų per valandą greičiu, psichologiškai ir techniškai yra labai nepaprasta – vietoj nusileidimo vietos prieš save matai tik milžinišką devynias tonas sveriantį sunkvežimį.“

„Labai įdomus projektas, – sutiko V.Čaginas. – Dar nė karto „KAMAZ-Master“ komanda nedarė nieko panašaus. Automobilis puikiai pasirodė, o aš, pažiūrėjęs į tai, kuo užsiima Aleksejus, pradėjau jausti jo sporto rūšiai didžiulę pagarbą.“

Šaltinis

Rašyti naują komentarą